Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej naszej firmy.

Skoro znaleźliście się tutaj już dokonaliście pierwszego, dobrego wyboru

Cennik – ADL Poznań

Zapoznaj się z naszym cennikiem

Planujesz przeprowadzkę? Już na samą myśl zaczynasz się stresować. Nie przejmuj się, pomożemy Ci. Skontaktuj się z nami, a nasz doradca przyjedzie do ciebie na miejsce, by bezpłatnie wycenić usługę.

ADL przeprowadzki Poznań - ceny

Wyróżnia nas nie tylko jakość obsługi, ale także stosunkowo niskie ceny. Wysoko stawiamy poprzeczkę, a jednocześnie nasze usługi nie rujnują twojego budżetu. W zależności od potrzeb proponujemy 3 warianty cenowe. Najdroższy polega na tym, że całkowicie wyręczymy Cię w przeprowadzce. Zajmiemy się wszystkim we własnym zakresie. Przyjedziemy na miejsce, zdemontujemy meble i sprzęty elektryczne. Spakujemy wszystkie rzeczy do kartonów, a także zabezpieczymy je przed uszkodzeniem. Mamy doświadczenie w tym zakresie. Meble owijamy specjalną folią bąbelkową, a następnie pakujemy do mocnego kartonu.

Najlepsza oferta w Poznaniu

Szklane przedmioty chowamy do osobnego pudełka i owijamy je dodatkowo papierem, by uchronić przed ewentualnym zniszczeniem. Jeśli chcesz, by cena przeprowadzki w Poznaniu była niższa, możesz spakować się sam. Kilka dni przed planowanym transportem, dostarczymy ci kartony, folie, a także opakowania specjalnego przeznaczenia, np. służące do transportu ubrań w pozycji pionowej. W umówionym terminie przyjedziemy na miejsce, by znieść i spakować rzeczy do samochodu. Najtańszą opcją jest przeprowadzka we własnym zakresie. Robisz wszystko samodzielnie, a my jedynie podstawiamy samochód z kierowcą. Nie da się podać ceny bez wcześniejszych konsultacji, gdyż jest ona uzależniona od kilku czynników, takich jak zakres usług, odległość, termin czy też ilość przewożonego bagażu.